Paulmann svjetiljka za visokonaponski sustav šina U-šina 7.5 W bijela
- Kataloški br:
- 3499672 - 62
- Kataloški br:
- 3499672 - 62
Paulmann svjetiljka za visokonaponski sustav šina U-šina 7.5 W bijela
265.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
265.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 7.5 W
- Ukupan svjetlosni tok= 500 lm
- Boja svjetla= 2700 K
- toplo bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | svjetiljka za visokonaponski sustav šina |
| Serija | U-šina |
| Broj žarulja | 1 |
| Snaga po svjetiljci | 7.5 W |
| Snaga | 7.5 W |
| Boja svjetla (kelvin) | 2700 K |
| Boja svjetla | toplo bijela |
| Svjetlosni tok | 500 lm |
| Ukupan svjetlosni tok | 500 lm |
| Vijek trajanja | 30000 |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Razred zaštite | II |
| Boja | bijela |
| dim. | (Ø x V) 180 mm x 238 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Visina | 238 mm |
| Promjer | 180 mm |
| Preračunati životni vijek | 30000 h |
| Indeks reprodukcije boje | 80 |
| Dubina | 62 mm |
| Odgovara približno snazi od | 0 W |
| Boja svjetlosti (maks.) | 6500 K |
| Boja svjetlosti (min.) | 2700 K |
| Broj žarulja | 1 |
| maks. broj žarulja | 1 x |
| Vijek trajanja cca. | 30000 h |
| Mogućnost prigušivanja | da |
| Indeks uzvrata boje | 80 Ra |
| Vanjski Ø | 180 |
| Vanjska dužina | 62 mm |
| Svjetlosni tok | 500 lm |
| Svjetlosni tok (Φ) po jedinici | 500 lm |
| Izlazni napon | 230 V |
| Potrošnja energije | 8.5 W |
| Početna snaga | 7 VA |
| Potrošena snaga | 8,5 W |
| Broj rasvjetnih tijela | 1 |
| Vanjski Ø | 180 |
| Vrijeme rasvjete | 30000 |
| Cloud povezivanja | Zigbee |
Opis
Opis
Pametni URail reflektor za tračnice Hildor u signalno bijeloj boji je bezvremenski elegantno svjetlo koje se savršeno kombinira sa svjetlima serije Hildor u dnevnoj sobi. Može se besprijekorno integrirati u postojeće Zigbee sustave pametnih domova i praktično upravljati glasovnim naredbama, putem pristupnika ili daljinskim upravljačem (npr. s Gent 1 ili 2). Želite li pojedinačno prilagoditi svjetlinu, odabrati različite boje ili stvoriti atmosferske svjetlosne scenarije – mogućnosti su gotovo beskrajne! Za maksimalnu udobnost, funkcija memorije sprema posljednju odabranu postavku svjetla do sljedećeg uključivanja. Rail mjesto se može lako integrirati u nove i već instalirane URail sustave. Zajedno s odgovarajućim URail komponentama stvara se potpuno individualan sustav rasvjete ukupne snage do 1000 W.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.