Paulmann Uline svjetiljka za visokonaponski sustav šina 12 W LED crna
- Kataloški br:
- 3393690 - 62
- Oznaka:
- 94614
- EAN:
- 4000870946145
- Kataloški br:
- 3393690 - 62
- Oznaka:
- 94614
- EAN:
- 4000870946145
Paulmann Uline svjetiljka za visokonaponski sustav šina 12 W LED crna
255.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
255.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | svjetiljka za visokonaponski sustav šina |
| Radni napon | 48 V |
| Broj žarulja | 1 |
| Vrsta | LED |
| Snaga po svjetiljci | 12 W |
| Snaga | 12 W |
| Boja svjetla (kelvin) | 3000 K |
| Boja svjetla | toplo bijela |
| Svjetlosni tok | 335 lm |
| Ukupan svjetlosni tok | 335 lm |
| Vijek trajanja | 30000 h |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Razred zaštite | III |
| Boja | crna |
| Materijal | plastika |
| dim. | (Ø x V) 300 mm x 160 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Visina | 160 mm |
| Promjer | 300 mm |
| Vijek trajanja cca. | 30000 h |
Opis
Opis
Viseća svjetiljka Bol iz ULine sustava unosi atmosfersko svjetlo u svaku prostoriju. Dizajniran u elegantnoj, mat crnoj boji, savršen je izbor za dnevni boravak ili blagovaonski stol. Njegovo ugodno, toplo bijelo svjetlo (3000 K) s 1245 lm i visokim indeksom uzvrata boja CRI 90 stvara ugodnu atmosferu. Svjetlo se može premjestiti bilo gdje bez oštećenja remena. Izrađen je od visokokvalitetnog aluminija, što osigurava njegovu trajnost i ekskluzivan dizajn. Viseća svjetiljka Bol kombinira fleksibilnost i eleganciju. ULine sustav remena inovativno je rješenje za jedinstvena iskustva osvjetljenja u svim dimenzijama prostorija i omogućuje ciljano postavljanje rasvjete na zidove, stropove i podove.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- ULine sustav svjetla za pojaseve, uključujući upute za montažu
- Toplo bijelo svjetlo (3000 K), 1245 lm i visoki indeks uzvrata boja CRI 90
- Površina/Boja: Crna
- Izrađeno od visokokvalitetnog aluminija
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.