Paulmann Uline svjetiljka za visokonaponski sustav šina 7 W LED crna
- Kataloški br:
- 3393693 - 62
- Oznaka:
- 94617
- EAN:
- 4000870946176
- Kataloški br:
- 3393693 - 62
- Oznaka:
- 94617
- EAN:
- 4000870946176
Paulmann Uline svjetiljka za visokonaponski sustav šina 7 W LED crna
135.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
135.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | svjetiljka za visokonaponski sustav šina |
| Radni napon | 230 V |
| Broj žarulja | 1 |
| Vrsta | LED |
| Snaga po svjetiljci | 7 W |
| Snaga | 7 W |
| Boja svjetla (kelvin) | 3000 K |
| Boja svjetla | toplo bijela |
| Svjetlosni tok | 405 lm |
| Ukupan svjetlosni tok | 405 lm |
| Vijek trajanja | 30000 h |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Razred zaštite | III |
| Boja | crna |
| Materijal | plastika |
| dim. | (Ø x V) 85 mm x 110 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Visina | 110 mm |
| Promjer | 85 mm |
| Vijek trajanja cca. | 30000 h |
Opis
Opis
Ronde reflektor ULine sustava kombinira elegantan dizajn s maksimalnom fleksibilnošću. Elegantna, mat crna boja, nudi savršeno usmjereno svjetlo za širok raspon situacija - bilo kao svjetiljka za čitanje, u radnom prostoru ili za isticanje određenih dijelova prostorije. Ronde reflektor stvara ugodnu atmosferu svojim ugodnim, toplim bijelim svjetlom (3000 K) sa 745 lm i visokim indeksom uzvrata boja CRI 90. Iznimno je fleksibilan: reflektor se može zakretati za 45° i rotirati za 360°, tako da svjetlost doseže točno tamo gdje je potrebna. Osim toga, mjesto se može premjestiti bilo gdje bez oštećenja remena. Izrađen od visokokvalitetnog aluminija i plastike, Spot Ronde impresionira svojom izdržljivošću i visokokvalitetnom izradom. Sa Spot Rondeom, ULine sustav nudi svestrano i elegantno rješenje rasvjete za svaku prostoriju. ULine sustav remena inovativno je rješenje za jedinstvena iskustva osvjetljenja u svim dimenzijama prostorija i omogućuje ciljano postavljanje rasvjete na zidove, stropove i podove.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- ULine sustav svjetla za pojaseve, uključujući upute za montažu
- Toplo bijelo svjetlo (3000 K), 745 lm i visoki indeks uzvrata boja CRI 90
- Površina/Boja: Crna
- Izrađeno od visokokvalitetnog aluminija i plastike
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.