Paulmann viseća svjetiljka U-šina 10 W bijela
- Kataloški br:
- 3499666 - 62
- Kataloški br:
- 3499666 - 62
Paulmann viseća svjetiljka U-šina 10 W bijela
520.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
520.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 10 W
- Ukupan svjetlosni tok= 510 lm
- Boja svjetla= 2700 K
- toplo bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | viseća svjetiljka |
| Serija | U-šina |
| Broj žarulja | 1 |
| Snaga po svjetiljci | 10 W |
| Snaga | 10 W |
| Boja svjetla (kelvin) | 2700 K |
| Boja svjetla | toplo bijela |
| Svjetlosni tok | 510 lm |
| Ukupan svjetlosni tok | 510 lm |
| Vijek trajanja | 30000 |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Razred zaštite | II |
| Boja | bijela |
| dim. | (Ø x V) 310 mm x 70 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Visina | 70 mm |
| Promjer | 310 mm |
| Preračunati životni vijek | 30000 h |
| Indeks reprodukcije boje | 80 |
| Odgovara približno snazi od | 0 W |
| Boja svjetlosti (maks.) | 6500 K |
| Boja svjetlosti (min.) | 2700 K |
| Broj žarulja | 1 |
| maks. broj žarulja | 1 x |
| Vijek trajanja cca. | 30000 h |
| Mogućnost prigušivanja | da |
| Indeks uzvrata boje | 80 Ra |
| Vanjski Ø | 310 |
| Svjetlosni tok | 510 lm |
| Svjetlosni tok (Φ) po jedinici | 510 lm |
| Izlazni napon | 230 V |
| Dužina njihala (maks.) | 150 cm |
| Potrošnja energije | 11.5 W |
| Početna snaga | 10 VA |
| Potrošena snaga | 11,5 W |
| Broj rasvjetnih tijela | 1 |
| Vanjski Ø | 310 |
| Vrijeme rasvjete | 30000 |
| Cloud povezivanja | Zigbee |
Opis
Opis
Pametna URail viseća svjetiljka Hildor u signalno bijeloj boji spaja modernu eleganciju s funkcionalnošću. Njihova visokokvalitetna izrada i elegantan dizajn čine ih privlačnim u svakom prostoru. Zajedno sa stropnim i visećim svjetiljkama serije Hildor, može se savršeno kombinirati u dnevnoj sobi. Viseća svjetiljka može se besprijekorno integrirati u Zigbee sustave pametnog doma i praktično se upravlja glasovnim naredbama, putem pristupnika ili daljinskim upravljačem (npr. s Gent 1 ili 2). Želite li pojedinačno prilagoditi svjetlinu, odabrati različite boje ili stvoriti atmosferske svjetlosne scenarije – mogućnosti su gotovo beskrajne! Za maksimalnu udobnost, funkcija memorije sprema posljednju odabranu postavku svjetla do sljedećeg uključivanja. Njihalo se može lako integrirati u nove i već instalirane URail sustave. Zajedno s odgovarajućim URail komponentama stvara se potpuno individualan sustav rasvjete ukupne snage do 1000 W.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.