Paulmann viseća svjetiljka U-šina 4.5 W krom (mat) boja
- Kataloški br:
- 3499668 - 62
- Kataloški br:
- 3499668 - 62
Paulmann viseća svjetiljka U-šina 4.5 W krom (mat) boja
195.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
195.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 4.5 W
- Ukupan svjetlosni tok= 200 lm
- Boja svjetla= 2700 K
- toplo bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | viseća svjetiljka |
| Serija | U-šina |
| Broj žarulja | 1 |
| Snaga po svjetiljci | 4.5 W |
| Snaga | 4.5 W |
| Boja svjetla (kelvin) | 2700 K |
| Boja svjetla | toplo bijela |
| Svjetlosni tok | 200 lm |
| Ukupan svjetlosni tok | 200 lm |
| Vijek trajanja | 30000 |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Razred zaštite | II |
| Boja | krom (mat) boja |
| dim. | (Ø x V) 100 mm x 103 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Visina | 103 mm |
| Promjer | 100 mm |
| Preračunati životni vijek | 30000 h |
| Indeks reprodukcije boje | 80 |
| Odgovara približno snazi od | 0 W |
| Boja svjetlosti (maks.) | 6500 K |
| Boja svjetlosti (min.) | 2700 K |
| Broj žarulja | 1 |
| maks. broj žarulja | 1 x |
| Vijek trajanja cca. | 30000 h |
| Mogućnost prigušivanja | da |
| Svojstvo materijala | kromirani |
| Indeks uzvrata boje | 80 Ra |
| Vanjski Ø | 100 |
| Svjetlosni tok | 200 lm |
| Svjetlosni tok (Φ) po jedinici | 200 lm |
| Izlazni napon | 230 V |
| Dužina njihala (maks.) | 150 cm |
| Potrošnja energije | 5.5 W |
| Početna snaga | 4 VA |
| Potrošena snaga | 5,5 W |
| Broj rasvjetnih tijela | 1 |
| Vanjski Ø | 100 |
| Vrijeme rasvjete | 30000 |
| Cloud povezivanja | Zigbee |
Opis
Opis
Pametna URail viseća svjetiljka Tyros u mat kromu kombinira modernu tehnologiju s elegantnim dizajnom. Njegova sferna leća pruža dekorativno svjetlo bez odsjaja – idealno za osvjetljavanje blagovaonskih stolova ili kuhinjskih radnih ploča. Viseća svjetiljka može se besprijekorno integrirati u postojeće Zigbee sustave pametnog doma i može se praktično upravljati glasovnim naredbama, putem pristupnika ili daljinskim upravljačem (npr. s Gent 1 ili 2). Želite li pojedinačno prilagoditi svjetlinu, odabrati različite boje ili stvoriti atmosferske svjetlosne scenarije – mogućnosti su gotovo beskrajne! Za maksimalnu udobnost, funkcija memorije sprema posljednju odabranu postavku svjetla do sljedećeg uključivanja. Njihalo se može lako integrirati u nove i već instalirane URail sustave. Zajedno s odgovarajućim URail komponentama stvara se potpuno individualan sustav rasvjete ukupne snage do 1000 W.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.