PCE Instruments PCE-WSAC 50W+ 230 anemometar 1 do 50 m/s s funkcijom za pohranjivanje podataka
- Kataloški br:
- 3594546 - 62
- Oznaka:
- PCE-WSAC 50W+ 230
- EAN:
- 4250348700032
- Kataloški br:
- 3594546 - 62
- Oznaka:
- PCE-WSAC 50W+ 230
- EAN:
- 4250348700032
PCE Instruments PCE-WSAC 50W+ 230 anemometar 1 do 50 m/s s funkcijom za pohranjivanje podataka
5,410.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
5,410.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- robusno plastično kućište
- Jedinice: km/h, mph, m/s
- 4 ... Analogni izlaz od 20 mA
- LCD zaslon od 128 x 64 piksela
- Relej alarma
- Mjerni raspon do 180 km/h
- izdržljivi kuglični ležajevi od nehrđajućeg čelika
- Temperatura okoline -20 ... +70 °C
- Bežični prijenos
- Zapisivač podataka za 30.000 zapisa podataka
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Odstupanje brzine vjetra | 0,1 m/s |
| Vrsta proizvoda | anemometar |
| Automatska kompenzacija temperature | ne |
| Preciznost | 3 % |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| dim. | (D x Š x V) 320 x 110 x 100 mm |
| Određene značajke | s funkcijom za pohranjivanje podataka |
| Točnost | 0.3 m/s |
| Težina | 680 g |
| Mjerno područje brzine vjetra (maks.) | 50 m/s |
| Mjerno područje brzine vjetra (min.) | 1 m/s |
| Širina | 110 mm |
| Visina | 100 mm |
| Dužina | 320 mm |
| Opskrba naponom | 230 V |
Opis
Opis
Anemometar se prvenstveno koristi za mjerenje i praćenje opterećenja vjetra na dizalicama ili vjetroturbinama. Nadalje, situacija s vjetrom može se izmjeriti i analizirati prije puštanja vjetroturbine u rad.
Zahvaljujući visokom mjernom rasponu do 50 m/s sustava za upozorenje na vjetar, mogu se pratiti čak i olujni udari vjetra. Radio domet sustava za upozorenje na vjetar je do 750 m na otvorenim poljima u slobodnom frekvencijskom pojasu od 2,4 GHz. Prilikom postavljanja zaslona sustava za upozorenje na vjetar u zgradama, može se postići domet do 60 m do senzora vjetra. Zahvaljujući integriranim 4 ... Analogni izlaz od 20 mA zaslona sustava za upozorenje na vjetar također se može koristiti za prijenos podataka mjerenja na druge kontrolere radi analize.
Ako su vrijednosti brzine vjetra veće od unaprijed postavljenih vrijednosti, prije nego što se alarm oglasi, aktivirat će se predalarm. Oba alarma se prikazuju vizualno i zvučno na anemometru s zapisivačem podataka. Ako se aktivira predalarm, žuta LED lampica na prednjoj strani uređaja će treptati, a zvučni signal će periodično ispuštati zvuk upozorenja. Kada je potrebno aktivirati normalni alarm, crvena LED lampica će treptati, a uređaj će kontinuirano reproducirati zvučni signal.
Općenito, anemometar se koristi gdje god je potrebno praćenje vjetra. To je često slučaj u tvornicama, rudnicima, vjetroturbinama i sličnim mjestima. Osim niskih brzina vjetra, anemometar karakterizira visoka pouzdanost i visoka točnost.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Zahvaljujući visokom mjernom rasponu do 50 m/s sustava za upozorenje na vjetar, mogu se pratiti čak i olujni udari vjetra. Radio domet sustava za upozorenje na vjetar je do 750 m na otvorenim poljima u slobodnom frekvencijskom pojasu od 2,4 GHz. Prilikom postavljanja zaslona sustava za upozorenje na vjetar u zgradama, može se postići domet do 60 m do senzora vjetra. Zahvaljujući integriranim 4 ... Analogni izlaz od 20 mA zaslona sustava za upozorenje na vjetar također se može koristiti za prijenos podataka mjerenja na druge kontrolere radi analize.
Ako su vrijednosti brzine vjetra veće od unaprijed postavljenih vrijednosti, prije nego što se alarm oglasi, aktivirat će se predalarm. Oba alarma se prikazuju vizualno i zvučno na anemometru s zapisivačem podataka. Ako se aktivira predalarm, žuta LED lampica na prednjoj strani uređaja će treptati, a zvučni signal će periodično ispuštati zvuk upozorenja. Kada je potrebno aktivirati normalni alarm, crvena LED lampica će treptati, a uređaj će kontinuirano reproducirati zvučni signal.
Općenito, anemometar se koristi gdje god je potrebno praćenje vjetra. To je često slučaj u tvornicama, rudnicima, vjetroturbinama i sličnim mjestima. Osim niskih brzina vjetra, anemometar karakterizira visoka pouzdanost i visoka točnost.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- 1 x anemometar PCE-WSAC 50W+ 230
- 1x Senzor brzine vjetra (uklj. standardni nosač)
- 1x pomoćni nosač za samoniveliranje
- 1 x bežična antena
- 1 x baterija monoćelija D 1,5 V DC
- 1 upute za rukovanje.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.