PCE Instruments termalna kamera -20 do 550 °C 25 Hz integrirana digitalna kamera , izuzetno robustna, otpornost na pad o
- Kataloški br:
- 3324705 - 62
- Oznaka:
- PCE-TC 32N
- EAN:
- 4250348730503
- Kataloški br:
- 3324705 - 62
- Oznaka:
- PCE-TC 32N
- EAN:
- 4250348730503
PCE Instruments termalna kamera -20 do 550 °C 25 Hz integrirana digitalna kamera , izuzetno robustna, otpornost na pad o
3,360.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,360.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 25 Hz Termografska kamera
- Temperaturno mjerno područje-20 do 550 °C
- Matrica bolometra:
- Toplinska osjetljivost 60 mK
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | PCE-TC 32N |
| Vrsta proizvoda | termalna kamera |
| Sučelje | mikro USB |
| Mjerno područje temperaturnog raspona (maks.) | 550 °C |
| Ploče s bojom | 8 |
| Mjerno područje temperature (min.) | -20 °C |
| Frekvencija slike | 25 Hz |
| Rezolucija prikaza | 320 x 240 Pixel |
| Vrsta zaštite | IP43 IP21 IP41 IP42 IP30 IP20/IP40 (u uključenom stanju) IP34 IP31 kućište: IP40; priključak: IP20 IP40/maks.: IP30 IP20 (pozadi) IP50 (sprijeda) IP23 IP33 IP20 IP24 IP25 IP32 IP10 IP41 (sprijeda) IP30 (straga) IP22 |
| Toplinska osjetljivost | 60 mK |
| dim. | (D x Š x V) 77 x 224 x 96 mm |
| Memorija | 6000 |
| Rezolucija temperature | 0.1 °C |
| Digitalni zoom | 16 x |
| Emisivnost (maks.) | 1 |
| Emisivnost (min.) | 0.01 |
| Geometrijska razlučivost (IFOV) | 7.6 mrad |
| Težina | 423 g |
| Osnovna preciznost ± | 2 % |
| Osnovna točnost ± ° C | 0.06 °C |
| Mjerno područje temperature | -20 do 550 °C |
| Širina | 224 mm |
| Visina | 96 mm |
| Dužina | 77 mm |
| Priključak | 1 x USB 2.0 USB-gostitelj (USB host) USB |
| Određene značajke | integrirana digitalna kamera izuzetno robustna otpornost na pad od 2 m uklj. infracrveni termometar |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.