PCE Instruments vaga sa kukom Opseg mjerenja (kg) 10000 kg baterijski pogon metalna
- Kataloški br:
- 2452361 - 62
- Oznaka:
- PCE-DDM 10WI
- EAN:
- 4250348716699
- Kataloški br:
- 2452361 - 62
- Oznaka:
- PCE-DDM 10WI
- EAN:
- 4250348716699
PCE Instruments vaga sa kukom Opseg mjerenja (kg) 10000 kg baterijski pogon metalna
4,890.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
4,890.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Mjeri do 10.000 kg
- mala mrtva težina
- kompaktan dizajn
- dugo trajanje baterije
- PEAK Hold funkcija
- Funkcija zbrajanja
- Mjerne jedinice: kg / t / lbs / N / kN
- Podesivi raspon gravitacije
- Okov i transportni kofer uklj.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Opseg mjerenja (kg) | 10000 kg |
| Vrsta proizvoda | vaga sa kukom |
| Zaslon | digitalni |
| Napajanje | baterijski pogon |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| Boja | metalna |
| dim. | (D x Š x V) 600 x 400 x 400 mm |
| Težina | 30900 g |
| Rezolucija težine | 5 kg |
| Širina | 400 mm |
| Visina | 400 mm |
| Dužina | 600 mm |
| Tip | PCE-DDM 10WI |
| Određene značajke | može se kalibrirati |
Opis
Opis
Digitalne vage / mjerno područje do 10 t / PEAK funkcija / uklj. Okovi i transportni kofer Teške vage serije PCE-DDM idealne su za provođenje pokretnih vlačnih mjerenja, poput onih koje su izradili stručnjaci. Za izradu Heavy Duty vage korišteni su kvalitetni materijali. Unatoč velikom mjernom kapacitetu, oni omogućuju kompaktan dizajn s malom težinom. Zanimljive funkcije vaga za teške uvjete rada su PEAK hold funkcija, totalizirajuća funkcija i različite mjerne jedinice kao što su kg / t / lb / N ili kN. Vaga za teške uvjete rada prikladna je samo za vlačna mjerenja; drugi uređaji za mjerenje sile kao što je naš PCE-FB uređaj za mjerenje sile moraju se koristiti za ispitivanja tlaka.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)