Petzl IKO CORE LED svjetiljka za glavu pogon na punjivu bateriju 500 lm E104BA00
- Kataloški br:
- 3521365 - 62
- Oznaka:
- E104BA00
- EAN:
- 3342540828704
- Kataloški br:
- 3521365 - 62
- Oznaka:
- E104BA00
- EAN:
- 3342540828704
Petzl IKO CORE LED svjetiljka za glavu pogon na punjivu bateriju 500 lm E104BA00
325.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
325.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Lagana, ergonomska, punjiva naglavna svjetiljka opremljena AIRFIT® trakom za glavu. 500 lumena
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Svjetlosni tok (područje) | 500 lm - 999.9 lm |
| Vrsta proizvoda | svjetiljka za glavu |
| Vrsta | LED |
| Napajanje | pogon na punjivu bateriju |
| Boja | crna |
| Težina | 79 g |
| Radni napon | 3.6 V |
| Težina, napomena | uklj. punjiva baterija |
| Trajanje svijetljenja (maks.) | 100 h |
| Trajanje svjetlosti (nisko) | 2.3 h |
| Trajanje svjetlosti (srednje) | 9 h |
| Svjetlosni domet (maks.) | 100 m |
| Raspon osvjetljenja (niski) | 45 m |
| Raspon osvjetljenja (srednji) | 45 m |
| Svjetlosni tok (visok) | 500 lm |
| Svjetlosna snaga (min.) | 6 lm |
| Svjetlosna snaga (srednja) | 100 lm |
| Materijal | plastika |
Opis
Opis
Lagana, ergonomska, punjiva naglavna svjetiljka opremljena AIRFIT® trakom za glavu. 500 lumena
Koncentrirana doza tehnologije! Punjiva IKO® CORE naglavna svjetiljka nudi svjetlinu od 500 lumena uz težinu od samo 79 g. Opremljena AIRFIT® trakom za glavu, izuzetno ravnim tijelom svjetiljke i stražnjim izvorom napajanja, svjetiljka udobno sjedi na vašoj glavi, tako da je jedva ćete primijetiti. Nudi svestranu upotrebu i može se objesiti oko vrata ili pretvoriti u svjetiljku u svojoj transportnoj torbi. Može se sklopiti i ponijeti sa sobom na sve aktivnosti na otvorenom. IKO® CORE dolazi s punjivom baterijom CORE, ali zahvaljujući HYBRID CONCEPT-u može se koristiti i s tri AAA/LR03 baterije (nisu uključene).
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Koncentrirana doza tehnologije! Punjiva IKO® CORE naglavna svjetiljka nudi svjetlinu od 500 lumena uz težinu od samo 79 g. Opremljena AIRFIT® trakom za glavu, izuzetno ravnim tijelom svjetiljke i stražnjim izvorom napajanja, svjetiljka udobno sjedi na vašoj glavi, tako da je jedva ćete primijetiti. Nudi svestranu upotrebu i može se objesiti oko vrata ili pretvoriti u svjetiljku u svojoj transportnoj torbi. Može se sklopiti i ponijeti sa sobom na sve aktivnosti na otvorenom. IKO® CORE dolazi s punjivom baterijom CORE, ali zahvaljujući HYBRID CONCEPT-u može se koristiti i s tri AAA/LR03 baterije (nisu uključene).
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
CORE baterija uključena.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)