Petzl IKO LED svjetiljka za glavu baterijski pogon 350 lm E104AA00
- Kataloški br:
- 3521364 - 62
- Oznaka:
- E104AA00
- EAN:
- 3342540828674
- Kataloški br:
- 3521364 - 62
- Oznaka:
- E104AA00
- EAN:
- 3342540828674
Petzl IKO LED svjetiljka za glavu baterijski pogon 350 lm E104AA00
255.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
255.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Lagana, ergonomska naglavna svjetiljka opremljena AIRFIT® trakom za glavu. 350 lumena
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Svjetlosni tok (područje) | 200 lm - 499.9 lm |
| Vrsta proizvoda | svjetiljka za glavu |
| Vrsta | LED |
| Napajanje | baterijski pogon |
| Baterije | 3 kom. |
| Boja | crna |
| Težina | 90 g |
| Radni napon | 4.5 V |
| Težina, napomena | uklj. baterija |
| Trajanje svijetljenja (maks.) | 100 h |
| Trajanje svjetlosti (nisko) | 2 h |
| Trajanje svjetlosti (srednje) | 8 h |
| Svjetlosni domet (maks.) | 80 m |
| Raspon osvjetljenja (niski) | 10 m |
| Raspon osvjetljenja (srednji) | 45 m |
| Svjetlosni tok (visok) | 350 lm |
| Svjetlosna snaga (min.) | 6 lm |
| Svjetlosna snaga (srednja) | 100 lm |
| Materijal | plastika |
Opis
Opis
Koncentrirana doza tehnologije! IKO® naglavna svjetiljka nudi svjetlinu od 350 lumena uz težinu od samo 90 g. Opremljena AIRFIT® trakom za glavu, izuzetno ravnim tijelom svjetiljke i stražnjim izvorom napajanja, svjetiljka udobno sjedi na vašoj glavi, tako da je jedva ćete primijetiti. Nudi svestranu upotrebu i može se objesiti oko vrata ili pretvoriti u svjetiljku u svojoj transportnoj torbi. Može se sklopiti i ponijeti sa sobom na sve aktivnosti na otvorenom. IKO® naglavna svjetiljka dolazi s tri baterije, a kompatibilna je i s CORE baterijom zahvaljujući HYBRID CONCEPT-u.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
3 x AAA baterije uključene.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)