Petzl NAO RL LED svjetiljka za glavu pogon na punjivu bateriju , putem USB-a 1500 lm 80 h E105AA00
- Kataloški br:
- 3521366 - 62
- Oznaka:
- E105AA00
- EAN:
- 3342540838215
- Kataloški br:
- 3521366 - 62
- Oznaka:
- E105AA00
- EAN:
- 3342540838215
Petzl NAO RL LED svjetiljka za glavu pogon na punjivu bateriju , putem USB-a 1500 lm 80 h E105AA00
570.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
570.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Ergonomska, izuzetno snažna, punjiva naglavna svjetiljka s REACTIVE LIGHTING® tehnologijom. 1500 lumena
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Svjetlosni tok (područje) | 1000 lm - |
| Vrsta proizvoda | svjetiljka za glavu |
| Vrsta | LED |
| Vrijeme svijetljenja (maks.) | 80 h |
| Napajanje | pogon na punjivu bateriju putem USB-a |
| Težina | 145 g |
| Radni napon | 3.7 V |
| Težina, napomena | uklj. punjiva baterija |
| Svjetlosni domet (maks.) | 200 m |
| Raspon osvjetljenja (niski) | 10 m |
| Raspon osvjetljenja (srednji) | 100 m |
| Svjetlosni tok (visok) | 1500 lm |
| Svjetlosna snaga (min.) | 10 lm |
| Svjetlosna snaga (srednja) | 550 lm |
| Materijal | plastika |
| Gustoća vode | da |
Opis
Opis
Evo novog obaveznog predmeta za trail i ultra trail! Punjiva NAO RL naglavna svjetiljka nudi svjetlinu od 1500 lumena, a teži samo 145 grama. Udobna traka za glavu lako se podešava i osigurava optimalnu potporu tijekom dugih i zahtjevnih tura. Zahvaljujući REACTIVE LIGHTING® tehnologiji, svjetlina se automatski prilagođava razini ambijentalnog osvjetljenja. Ručne intervencije su smanjene, a trajanje osvjetljenja je optimizirano. Crveno svjetlo na stražnjoj strani glave osigurava da ste vidljivi iz daljine, čak i u mraku.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
Litij-ionska baterija uključena.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)