Petzl PIXA 3R svjetiljka za glavu Eksplozivna zona: 2, 22 60 lm 75 m
- Kataloški br:
- 527973 - 62
- Oznaka:
- E78CHR
- EAN:
- 3342540097636
- Kataloški br:
- 527973 - 62
- Oznaka:
- E78CHR
- EAN:
- 3342540097636
Petzl PIXA 3R svjetiljka za glavu Eksplozivna zona: 2, 22 60 lm 75 m
0.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
0.00 KM
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Za zone ugrožene eksplozijom 2 i 22
- 3 načina svjetljenja i 3 varijante svjetljenja
- Vodootporna i otporna na kemikalije
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | žuta crna |
| Svjetlosni tok (područje) | 50 lm - 99.9 lm |
| Ex zona | 2 22 |
| Vrsta zaštite | IP67 |
| Vrsta | LED |
| Materijal | plastika |
| Material (detalji) | Plastika otporna na udarce |
| Svjetlosni domet (maks.) | 75 m |
| Trajanje svijetljenja (maks.) | 12 h |
| Trajanje svjetlosti (nisko) | 3 h |
| Trajanje svjetlosti (srednje) | 6 h |
| Svjetlosni tok (visok) | 60 lm |
| Radni napon | 230 V |
| LED | 2 |
| Baterije | LiPo baterija 930 mAh (uklj.) |
| Vrijeme rasvjete | Standard 6 h · High 3 h · Low 12 h |
| Gustoća vode | da |
| Temperaturni opseg | -30 - +60 °C |
| Pogonski napon (detalji) | 230 V/50 Hz |
| Težina, napomena | uklj. punjiva baterija |
| Težina | 145 g |
| Atex-Nr | Ex ll 3 GD Ex ic llB T4 Gc Ex ic ll T135 °C Dc |
| Vrsta proizvoda | svjetiljka za glavu |
Opis
Opis
Posebne značajke
- 3 načina svjetljenja: Standardno svjetljenje, Puna jačina svjetljenja, Štedno svjetljenje
- U svakom načinu svjetljenja su dostupne 3 varijante svjetljenja - jarki, kombinirani i fokusirani svjetlosni stožac
- Vodootporna: IP 67, do 1 m maks. 30 min.
- Brzo punjenje oko 3 h
- Konstantna jačina svjetljenja
- Rasvjeta za nuždu, kad je baterija skoro prazna
- Pogodan okretni prekidač, lako se koristi i rukavicama
- 2 m otporna na padove i 80 kg otporna na pritisak
- Testirana prema ANSI, F1 standardu
- Transportni položaj štiti staklo i sprječava nanamjerno uključivanje
- LED prikaz stanja
- Otporna na kemijske proizvode
- Stanica za punjenje se može pričvrstiti vijcima
- Traka za glavu se može prati u perilici (40°)
Opseg isporuke
- PIXA 3R
- Poseban držač za kacigu
- Baterija
- Punjač
- Utični USB punjač
- USB kabel
- Upute.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (12)