Petzl PIXA LED svjetiljka za glavu baterijski pogon 140 lm 12 h E120AA00
- Kataloški br:
- 3521381 - 62
- Oznaka:
- E120AA00
- EAN:
- 3342540846777
- Kataloški br:
- 3521381 - 62
- Oznaka:
- E120AA00
- EAN:
- 3342540846777
Petzl PIXA LED svjetiljka za glavu baterijski pogon 140 lm 12 h E120AA00
250.00 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
250.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Robusna i kompaktna naglavna svjetiljka za zahtjevne uvjete. 450 lumena (BOOST način rada)
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Svjetlosni tok (područje) | 100 lm - 199.9 lm |
| Vrsta proizvoda | svjetiljka za glavu |
| Vrsta | LED |
| Vrijeme svijetljenja (maks.) | 12 h |
| Napajanje | baterijski pogon |
| Baterije | 3 |
| Boja | crna/žuta |
| Težina | 138 g |
| Radni napon | 4.5 V |
| Težina, napomena | uklj. baterija |
| Trajanje svijetljenja (maks.) | 12 h |
| Trajanje svjetlosti (nisko) | 2 h |
| Trajanje svjetlosti (srednje) | 6 h |
| Svjetlosni domet (maks.) | 40 m |
| Raspon osvjetljenja (niski) | 10 m |
| Raspon osvjetljenja (srednji) | 25 m |
| Svjetlosni tok (visok) | 140 lm |
| Svjetlosna snaga (min.) | 35 lm |
| Svjetlosna snaga (srednja) | 60 lm |
| Materijal | plastika |
Opis
Opis
PIXA naglavna svjetiljka posebno je dizajnirana za zahtjeve industrije i održavanja. Robustan je, gust i otporan na određene kemikalije: To ga čini prikladnim za intenzivnu i zahtjevnu upotrebu u profesionalnim primjenama. Praktično: Zahvaljujući uključenom sustavu za montažu SLOT ADAPT, PIXA se može jednostavno pričvrstiti na kacigu. Čeona svjetiljka opremljena je jednim prekidačem za sve funkcije i stoga je jednostavna za korištenje. Rotacijski prekidač se može koristiti i dok nosite rukavice. Opremljen je tehnologijom CONSTANT LIGHTING koja osigurava trajno konstantan intenzitet svjetlosti. Sa svojih 450 lumena u BOOST načinu rada i trima uzorcima snopa (široki, kombinirani, fokusirani), PIXA se prilagođava svim radnim situacijama. Međutim, PIXA se ne smije koristiti u potencijalno eksplozivnim atmosferama.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
3 x AAA baterije uključene.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)