PFERD EHT 70-3,0 SG STEELOX/10,0 65507031 rezna ploča ravna 70 mm 10 mm 50 St.
- Kataloški br:
- Oznaka:
- EAN:
- Kataloški br:
- Oznaka:
- EAN:
Cijena na upit
0.00 KM
Tehničke specifikacije
Brzina (maks.)
21800 okretaja u minuti
Dim.
(Ø) 70 mm
Prikladnost materijala
legura na bazi nikla
Super legure na bazi nikla ili titana
Liveno gvožđe
željezo
ne hrđajući Čelik
aluminij
obojeni metali
Promjer
70 mm
Promjer provrta
10 mm
Sadržaj
50 kom.
Širina
3 mm
Vrsta proizvoda
disk za rezanje ravno
Opis
Opis
Vrste pogona:
- Fleksibilni pogon vratila
- ravna brusilica
Primjene:
- Stvaranje otkrića
- Rezanje lima
- Odvajanje profila
- Odvajanje čvrstog materijala
Materijal:
- aluminij
- Ostali obojeni metali
- Legure na bazi nikla (npr. Inconell i Hasteloy)
- nehrđajući čelik (INOX)
- lijevano željezo
- Ukrao
Sigurnosni savjeti:
- Obratite pozornost na najveću brzinu rezne ploče i držača alata - donja je odlučujuća.
-Odrezani kotači promjera 50 mm ili više sa zaštitnim poklopcem moraju se koristiti na ravnim brusilicama sa stlačenim zrakom (ISO 11148-7).
-Odrezani kotači promjera preko 55 mm sa zaštitnim poklopcima moraju se koristiti na električnim ravnim brusilicama (EN 60745-2-3).
Prednosti proizvoda:
-Idealno za teško dostupna mjesta.
- Univerzalni rezni disk za mnoge materijale.
- Brz napredak rada zahvaljujući visokim performansama rezanja.
- Najveća ekonomska učinkovitost kroz najduži vijek trajanja.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Vrste pogona:
- Fleksibilni pogon vratila
- ravna brusilica
Primjene:
- Stvaranje otkrića
- Rezanje lima
- Odvajanje profila
- Odvajanje čvrstog materijala
Materijal:
- Ostali obojeni metali
- nehrđajući čelik (INOX)
- lijevano željezo
- Ukrao
Sigurnosni savjeti: