Phanteks D30 PWM Regular Airflow D-RGB ventilator za PC kućište bijela (Š x V x D) 140 x 30 x 140 mm
- Kataloški br:
- 2997804 - 62
- Oznaka:
- PH-F140D30_DRGB_PWM_WT01_3P
- EAN:
- 886523002994
- Kataloški br:
- 2997804 - 62
- Oznaka:
- PH-F140D30_DRGB_PWM_WT01_3P
- EAN:
- 886523002994
Phanteks D30 PWM Regular Airflow D-RGB ventilator za PC kućište bijela (Š x V x D) 140 x 30 x 140 mm
325.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
325.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snažni PWM ventilator u bijeloj boji u pakiranju od 3 komada
- 30 mm dubine s produženim lopaticama ventilatora
- optimiziran za kućišta i radijatore
- opsežno D-RGB osvjetljenje
- jednostavno lančano povezivanje putem kopči
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | ventilator za PC kućište |
| Veličina ventilatora | 140 mm |
| Razvoj buke (maks.) | 29.5 dBA |
| Razvijanje buke | 20.1 dBA - 30 dBA |
| Kapacitet protoka zraka | 122.2 m³/h |
| Maks. broj okretaja | 1800 U/min |
| Priključak | 4-pinski pwm |
| Boja | bijela |
| Težina | 266 g |
| Širina | 140 mm |
| Visina | 30 mm |
| Dubina | 140 mm |
| dim. | (Š x V x D) 140 x 30 x 140 mm |
| Sadržaj | 3 St. |
Opis
Opis
Snažni PWM ventilator u bijeloj boji u pakiranju od 3 komada
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)