Phanteks D30 PWM Reverse Airflow D-RGB ventilator za PC kućište bijela (Š x V x D) 140 x 30 x 140 m
- Kataloški br:
- 2997806 - 62
- Oznaka:
- PH-F140D30R_DRGB_PWM_WT01
- EAN:
- 886523003304
- Kataloški br:
- 2997806 - 62
- Oznaka:
- PH-F140D30R_DRGB_PWM_WT01
- EAN:
- 886523003304
Phanteks D30 PWM Reverse Airflow D-RGB ventilator za PC kućište bijela (Š x V x D) 140 x 30 x 140 m
115.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
115.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snažan PWM ventilator u bijeloj boji
- 30 mm dubine s produženim lopaticama ventilatora
- optimiziran za kućišta i radijatore
- opsežno D-RGB osvjetljenje
- jednostavno lančano povezivanje putem kopči
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | ventilator za PC kućište |
| Veličina ventilatora | 140 mm |
| Razvoj buke (maks.) | 31 dBA |
| Razvijanje buke | 30.1 dBA - 40 dBA |
| Kapacitet protoka zraka | 121.9 m³/h |
| Maks. broj okretaja | 1800 U/min |
| Priključak | 4-pinski pwm |
| Boja | bijela |
| Težina | 266 g |
| Širina | 140 m |
| Visina | 30 mm |
| Dubina | 140 mm |
| dim. | (Š x V x D) 140 x 30 x 140 m |
| Sadržaj | 1 St. |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)