Phanteks Eclipse G370A kućište , kućište za igraće računalo, kućište za računala crna
- Kataloški br:
- 3461777 - 62
- Oznaka:
- PH-EC370A_DBK01
- EAN:
- 886523303930
- Kataloški br:
- 3461777 - 62
- Oznaka:
- PH-EC370A_DBK01
- EAN:
- 886523303930
Phanteks Eclipse G370A kućište , kućište za igraće računalo, kućište za računala crna
235.00 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
235.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Midi toranj u crnoj boji
- Matične ploče do SSI-EEB
- Grafičke kartice do 400 mm
- Do sedam ventilatora / jedan radijator
- Prozračna mreža
- Uključuje tri 120 mm M25 ARGB ventilatora
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kućište |
| Boja | crna |
| Prednje sučelje | audio Line-in audio Line-out |
| Unutarnji utori 6,4 cm (2,5") | 2 |
| Unutarnji utori 8,9 cm 3.5" | 1 |
| Širina | 278 mm |
| Visina | 521 m |
| Dubina | 523 mm |
| Težina | 6430 g |
| Faktor oblika | ATX E-ATX Micro-ATX Mini-ITX SSI CEB SSI EEB |
| Broj USB tip A 3.0 | 1 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| dim. | (Š x V x D) 278 x 521 x 523 mm |
Opis
Opis
Midi-Tower u crnoj boji, matične ploče do SSI-EEB, grafičke kartice do 400 mm, do sedam ventilatora / jedan radijator, propusna mreža, uključujući tri 120 mm M25 ARGB ventilatora
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Za radne stanice: Podrška za matične ploče do SSI-EEB
- Učinkovito hlađenje: Prostor za do sedam 120 mm ventilatora
- Veliki radijator: Moguća je ugradnja radijatora od 360 mm na poklopac
- Mreža na nekoliko mjesta: Bolji protok zraka zahvaljujući mrežici
- Nosač grafičke kartice: Držač grafičke kartice za stabilizaciju velikih grafičkih procesora
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)