Phanteks MG Skiron DRGB ventilator za PC kućište šljunčano-siva (Š x V x D) 120 x 25 x 120 mm
- Kataloški br:
- 3461566 - 62
- Oznaka:
- MG-F120PDRGB_BK
- EAN:
- 886523900160
- Kataloški br:
- 3461566 - 62
- Oznaka:
- MG-F120PDRGB_BK
- EAN:
- 886523900160
Phanteks MG Skiron DRGB ventilator za PC kućište šljunčano-siva (Š x V x D) 120 x 25 x 120 mm
41.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
41.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Ventilator od 120 mm
- Do 1.500 okretaja u minuti
- RGB rasvjeta
- PWM kontrola
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | ventilator za PC kućište |
| Veličina ventilatora | 120 mm |
| Razvoj buke (maks.) | 25 dBA |
| Razvijanje buke | 20.1 dBA - 30 dBA |
| Kapacitet protoka zraka | 84.95 m³/h |
| Maks. broj okretaja | 1500 U/min |
| Priključak | 4-pinski pwm |
| Boja | šljunčano-siva |
| Težina | 160 g |
| Širina | 120 mm |
| Visina | 25 mm |
| Dubina | 120 mm |
| dim. | (Š x V x D) 120 x 25 x 120 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Ventilator od 120 mm, do 1500 okretaja u minuti, RGB osvjetljenje. PWM kontrola
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- 120 mm ventilator u crnoj boji
- Maksimalno 1500 okretaja u minuti i samo 25,5 dB(A) tihi
- Visokokvalitetni dizajn
- Prilagodljiva RGB rasvjeta
- Inteligentno PWM upravljanje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)