Phanteks PH-EC400GA_DMW01 kućište , kućište za igraće računalo, kućište za računala bijela
- Kataloški br:
- 3414558 - 62
- Oznaka:
- PH-EC400GA_DMW01
- EAN:
- 886523303565
- Kataloški br:
- 3414558 - 62
- Oznaka:
- PH-EC400GA_DMW01
- EAN:
- 886523303565
Phanteks PH-EC400GA_DMW01 kućište , kućište za igraće računalo, kućište za računala bijela
400.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
400.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Midi-Tower s četiri integrirana 140 mm D-RGB ventilatora
- Bočna ploča od kaljenog stakla za jasan pogled na vaše komponente
- Prednja ploča s finom ventilacijskom rešetkom za optimalan protok zraka
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kućište |
| Boja | bijela |
| Prednje sučelje | audio Line-in audio Line-out |
| Unutarnji utori 6,4 cm (2,5") | 2 |
| Unutarnji utori 8,9 cm 3.5" | 2 |
| Širina | 230 mm |
| Visina | 522 mm |
| Dubina | 495 mm |
| Težina | 8630 g |
| Faktor oblika | ATX E-ATX Micro-ATX Mini-ITX |
| Broj USB tip A 3.0 | 2 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| dim. | (Š x V x D) 230 x 522 x 495 mm |
Opis
Opis
Midi-tower kućište s kaljenim staklom, vrlo dobar protok zraka, nudi D-RGB rasvjetu, četiri integrirana 140 mm D-RGB ventilatora, kompatibilno s matičnim pločama MSI Project Zero i ASUS BTF
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Prostor za do sedam ventilatora za optimalno hlađenje
- Moguć radijator od 360 mm u poklopcu kućišta
- Podržava grafičke kartice duljine do 415 mm
- Maksimalna visina hladnjaka procesora 184 mm
- D-RGB osvjetljenje sa strane putem integrirane LED trake
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)