Phanteks PH-ES620PC_BK02 full tower kućište , kućište za računala, kućište za igraće računalo crna
- Kataloški br:
- 3474025 - 62
- Oznaka:
- PH-ES620PC_BK02
- EAN:
- 886523302742
- Kataloški br:
- 3474025 - 62
- Oznaka:
- PH-ES620PC_BK02
- EAN:
- 886523302742
Phanteks PH-ES620PC_BK02 full tower kućište , kućište za računala, kućište za igraće računalo crna
640.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
640.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Plemeniti veliki toranj tvrtke Phanteks, zatvorena bočna ploča,
- Idealan kao server, radna stanica ili vrhunski gaming sustav, optimiziran za zračno i vodeno hlađenje, grafičke kartice duljine do 503 mm, dodatno bočno hlađenje za GPU-e i HDD-ove, za ATX ili 2U napajanja
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kućište |
| Kućište - dizajn | full tower |
| Boja | crna |
| Prednje sučelje | audio Line-in audio Line-out |
| Unutarnji utori 6,4 cm (2,5") | 11 |
| Unutarnji utori 8,9 cm 3.5" | 10 |
| Širina | 240 mm |
| Visina | 580 mm |
| Dubina | 560 mm |
| Težina | 13190 g |
| Faktor oblika | SSI EEB E-ATX ATX Micro-ATX Mini-ITX |
| Broj USB tip A 3.0 | 4 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| dim. | (Š x V x D) 240 x 580 x 560 mm |
Opis
Opis
Elegantni veliki toranj tvrtke Phanteks, zatvorena bočna ploča, idealan kao server i radna stanica te vrhunski gaming sustav, optimiziran za zračno i vodeno hlađenje
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Veliki toranj tvrtke Phanteks sa zatvorenom bočnom pločom
- Za matične ploče do SSI-EEB i E-ATX formata
- Različite mogućnosti hlađenja zrakom i vodom
- Ukupno moguće 6x 140 mm ili 15x 120 mm ventilatora
- Radijatori: maks. 2x 480 mm, 1x 360 mm i 1x 120 mm
- Hladnjaci za procesore do 195 mm / grafičke kartice do 503 mm
- Do 10x 3,5-inčnih ili 11x 2,5-inčnih utora za pohranu podataka
- I/O ploča s 1x USB 3.1 Type-C i 4x USB 3.0 Type-A
- Nosači za montažu ATX ili 2U serverskih napajanja
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)