Phanteks PH-F120M25_G2_DBK01_3P ventilator za PC kućište (Š x V x D) 120 x 25 x 120 mm
- Kataloški br:
- 3414563 - 62
- Oznaka:
- PH-F120M25_G2_DBK01_3P
- EAN:
- 886523003502
- Kataloški br:
- 3414563 - 62
- Oznaka:
- PH-F120M25_G2_DBK01_3P
- EAN:
- 886523003502
Phanteks PH-F120M25_G2_DBK01_3P ventilator za PC kućište (Š x V x D) 120 x 25 x 120 mm
125.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
125.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 120 mm PWM ventilator u crnoj boji
- Lančano povezivanje za manje vidljive kabele
- Optimizirano za upotrebu ispred radijatora ili iza mreže
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | ventilator za PC kućište |
| Veličina ventilatora | 120 mm |
| Razvoj buke (maks.) | 35.13 dBA |
| Razvijanje buke | 30.1 dBA - 40 dBA |
| Brzina (min.) | 350 U/min |
| Kapacitet protoka zraka | 123.55 m³/h |
| Maks. broj okretaja | 2000 U/min |
| Težina | 750 g |
| Širina | 120 mm |
| Visina | 25 mm |
| Dubina | 120 mm |
| dim. | (Š x V x D) 120 x 25 x 120 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Paket od 3 120 mm PWM ventilatora s adresabilnim RGB LED diodama, maks. 2000 o/min, maks. 123,55 m³/h i maks. 2,51 mmH2O, moguće lančano povezivanje, potreban je samo jedan priključni kabel
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Digitalno adresabilne RGB LED diode i beskonačna zrcala
- Maks. brzina od 2000 o/min pri 35,13 dB(A)
- Maks. protok 123,55 m³/h i maks. statički tlak 2,51 mmH2O
- Gumene pločice na kutovima za uklanjanje ometajućih vibracija
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)