Phanteks PH-F140M25_G2_DBK01 ventilator za PC kućište (Š x V x D) 140 x 25 x 140 mm
- Kataloški br:
- 3414569 - 62
- Oznaka:
- PH-F140M25_G2_DBK01
- EAN:
- 886523003533
- Kataloški br:
- 3414569 - 62
- Oznaka:
- PH-F140M25_G2_DBK01
- EAN:
- 886523003533
Phanteks PH-F140M25_G2_DBK01 ventilator za PC kućište (Š x V x D) 140 x 25 x 140 mm
44.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
44.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | ventilator za PC kućište |
| Veličina ventilatora | 140 mm |
| Razvoj buke (maks.) | 35.13 dBA |
| Razvijanje buke | 30.1 dBA - 40 dBA |
| Brzina (min.) | 350 U/min |
| Kapacitet protoka zraka | 172.92 m³/h |
| Maks. broj okretaja | 1800 U/min |
| Širina | 140 mm |
| Visina | 25 mm |
| Dubina | 140 mm |
| dim. | (Š x V x D) 140 x 25 x 140 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
140 mm PWM ventilator s adresabilnim RGB LED diodama, maks. 1800 o/min, maks. 172,92 m³/h i maks. 2,23 mmH2O, moguće lančano povezivanje, potreban je samo jedan priključni kabel
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)