Phanteks XT M3 kućište , kućište za računala, kućište za igraće računalo crna
- Kataloški br:
- 3462017 - 62
- Oznaka:
- PH-XT325M_BK01
- EAN:
- 886523303763
- Kataloški br:
- 3462017 - 62
- Oznaka:
- PH-XT325M_BK01
- EAN:
- 886523303763
Phanteks XT M3 kućište , kućište za računala, kućište za igraće računalo crna
225.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
225.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Crna mini torbica marke Phanteks
- Grafičke kartice do 430 mm
- Do devet ventilatora / jedan radijator do 360 mm
- Podrška za matične ploče do mATX / s dizajnom za stražnje spajanje
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kućište |
| Boja | crna |
| Prednje sučelje | audio Line-in audio Line-out |
| Unutarnji utori 6,4 cm (2,5") | 2 |
| Unutarnji utori 8,9 cm 3.5" | 1 |
| Širina | 235 mm |
| Visina | 370 mm |
| Dubina | 460 mm |
| Težina | 5570 g |
| Faktor oblika | Micro-ATX Mini-ITX |
| Broj USB tip A 3.0 | 1 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| dim. | (Š x V x D) 235 x 370 x 460 mm |
Opis
Opis
Crno mini kućište tvrtke Phanteks, grafičke kartice do 430 mm, do devet ventilatora / jedan radijator do 360 mm, podrška za matične ploče do mATX / s dizajnom za stražnje spajanje
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Kompaktna veličina: Kućište koje štedi prostor za vrhunski hardver
- Učinkovito hlađenje: prostor za do devet ventilatora
- Veliki radijator: Moguća je ugradnja radijatora od 360 mm na poklopac
- Uredna konstrukcija: Prostor za pravilno upravljanje kabelima
- Podrška za Back-Connect: Podrška za matične ploče s dizajnom back-connect
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)