Phanteks XT Pro Ultra midi-tower kućište , kućište za igraće računalo, kućište za računala crna
- Kataloški br:
- 3461567 - 62
- Oznaka:
- PH-XT523P1_DBK01_CK
- EAN:
- 886523303954
- Kataloški br:
- 3461567 - 62
- Oznaka:
- PH-XT523P1_DBK01_CK
- EAN:
- 886523303954
Phanteks XT Pro Ultra midi-tower kućište , kućište za igraće računalo, kućište za računala crna
775.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
775.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Phanteks Eclipse G370A kućište za računalo
- Midi okomito kućište
- SSI-EEB
- RGB
- Kaljeno staklo
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kućište |
| Kućište - dizajn | midi-tower |
| Boja | crna |
| Prednje sučelje | audio Line-in audio Line-out |
| Unutarnji utori 6,4 cm (2,5") | 2 |
| Unutarnji utori 8,9 cm 3.5" | 1 |
| Širina | 278 mm |
| Visina | 521 mm |
| Dubina | 523 mm |
| Težina | 8000 g |
| Izlazna snaga napajanja | 850 W |
| Broj USB tip A 3.0 | 1 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| dim. | (Š x V x D) 278 x 521 x 523 mm |
Opis
Opis
Phanteks Eclipse G370A kućište za računalo, Midi-Tower, SSI-EEB, RGB, kaljeno staklo
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)