Philips Home Serie 5000 pročisćivač 137 m³ 26.5 l/dan bijela
- Kataloški br:
- 3554088 - 62
- Oznaka:
- DE5305/11
- EAN:
- 8720389057625
- Kataloški br:
- 3554088 - 62
- Oznaka:
- DE5305/11
- EAN:
- 8720389057625
Philips Home Serie 5000 pročisćivač 137 m³ 26.5 l/dan bijela
1,840.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,840.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Uklanja do 26,5 litara vlage iz zraka dnevno
- Čisti snažnom filtracijom: 270 m³/h (CADR)
- HEPA NanoProtect filter
- Inteligentno se prilagođava kvaliteti zraka u vašim unutarnjim prostorima.
- Ekološki prihvatljiv, a opet snažan
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | pročisćivač |
| Odvlaživanje - snaga (maks.) | 26.5 l/dan |
| Sadržaj spremnika | 4 l |
| Pogodno za sobe do maks. | 137 m³ |
| Određene značajke | funkcija tajmera |
| Boja | bijela |
| Razvoj buke | 54 dB |
| Duljina kabela | 1.8 m |
| Širina | 343 mm |
| Visina | 617 mm |
| dim. | (Š x V x D) 343 x 617 x 318 mm |
| Težina | 14.5 kg |
| Snaga (maks.) | 245 W |
| Područje snage | 245 W (max) |
| Dubina | 318 mm |
| Material (detalji) | Plastika |
| Kapacitet spremnika za vodu | 4 l |
| Kapacitet protoka zraka | 270 m³/h |
| Maks. radna buka | 54 dB |
| Napajanje strujom | 220-240 W |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 3 | |
| 26.5 l/24h | |
| 137 m³ | |
| da | |
| 1.8 m | |
| 17.5 kg | |
| da | |
| da | |
| 245 W | |
| 9 h |
Opis
Opis
Idealna vlažnost i čist zrak – s jednim uređajem
Vratite optimalnu vlažnost i uklonite onečišćujuće tvari iz zraka jednim uređajem. Zaštitite svoj dom i obitelj od plijesni, gljivica, bakterija i virusa te uživajte u blagodatima zdravog i čistog zraka jednim dodirom gumba.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Vratite optimalnu vlažnost i uklonite onečišćujuće tvari iz zraka jednim uređajem. Zaštitite svoj dom i obitelj od plijesni, gljivica, bakterija i virusa te uživajte u blagodatima zdravog i čistog zraka jednim dodirom gumba.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Bori se protiv vlage, plijesni i neugodnih mirisa
- Stopa odvlaživanja
- Čistači zraka
- HEPA NanoProtect filter
- AeraSense
- način rada sušilice rublja
- Samo način rada za pročišćavanje zraka
- Načini rada
- Filter
- Sigurnosne značajke
- Ekološki prihvatljivo
- Brend kojem možete vjerovati
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)