Philips Home Series 3300 EP3321/40 aparat za kavu automatski crna
- Kataloški br:
- 3554089 - 62
- Oznaka:
- EP3321/40
- EAN:
- 8720389028946
- Kataloški br:
- 3554089 - 62
- Oznaka:
- EP3321/40
- EAN:
- 8720389028946
Philips Home Series 3300 EP3321/40 aparat za kavu automatski crna
1,295.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,295.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 5 specijaliteta kave
- Klasični pjenilica za mlijeko
- 40% tiši uz SilentBrew, uz kavu konzistentnog okusa
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Kapacitet kontejnera za zrna | 275 g |
| Vrsta proizvoda | aparat za kavu automatski |
| Kapacitet spremnika za vodu | 1.8 l |
| Boja | crna |
| Tlak crpke | 15 bar |
| Snaga | 1500 W |
| Težina | 7.5 kg |
| Odvojiva jedinica za kuhanje (Da/Ne) | da |
| {0>Quick Disconnect (QD) | da |
| Širina | 246 mm |
| Visina | 433 mm |
| Dubina | 371 mm |
| Material (detalji) | Metal, plastika |
| Potrošnja energije StandBy | 0.2 W |
| Napajanje strujom | 230 V |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1 Stück(e) | |
| da | |
| 15 bar | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 30 min | |
| 3 | |
| da | |
| 85 - 145 mm | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1 m | |
| ne | |
| 3 | |
| da | |
| 12.3 kg | |
| 4 | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 12 | |
| 2 |
Opis
Opis
Najlakši način za uživanje u svježim specijalitetima od kave
Uživajte u 5 različitih toplih i hladnih napitaka jednim dodirom gumba, savršeno kombinirajući kremu, aromu i temperaturu. S klasičnim pjenilom za mlijeko, možete u tren oka stvoriti savršeno baršunastu mliječnu pjenu za cappuccino ili vruće mlijeko za vruću čokoladu.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Uživajte u 5 različitih toplih i hladnih napitaka jednim dodirom gumba, savršeno kombinirajući kremu, aromu i temperaturu. S klasičnim pjenilom za mlijeko, možete u tren oka stvoriti savršeno baršunastu mliječnu pjenu za cappuccino ili vruće mlijeko za vruću čokoladu.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- 5 različitih toplih i hladnih napitaka
- Jednostavno odaberite i prilagodite svoju kavu
- Tiha priprema kave uz SilentBrew
- Mehanizam za mljevenje izrađen od 100% keramike
- Pjenjenje mlijeka postalo je jednostavno
- AquaClean filter
- Jednostavna priprema kave uz HomeID
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)