Philips Home Seris 5000 mikser 1200 W crna
- Kataloški br:
- 3554091 - 62
- Oznaka:
- HR3041/00
- EAN:
- 8720389032622
- Kataloški br:
- 3554091 - 62
- Oznaka:
- HR3041/00
- EAN:
- 8720389032622
Philips Home Seris 5000 mikser 1200 W crna
400.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
400.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- ProBlend Plus tehnologija
- ProBlend Plus motor od 1200 W
- Kremasti smoothieji napravljeni isključivo od smrznutog voća
- Automatsko čišćenje pritiskom na gumb
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Snaga | 1200 W |
| Vrsta proizvoda | mikser |
| Kapacitet | 2 l |
| Boja | crna |
| Težina | 3.84 kg |
| Materijal | plastika metal nehrđajući čelik |
| Materijal (kontejner) | staklo |
| Širina | 168 mm |
| Visina | 413 mm |
| Dubina | 181 mm |
| Material (detalji) | Metal |
| Izvedba | Stolni mikser |
| Maks. radna buka | 86 dB |
| Napajanje strujom | 230 V |
| Maks. broj okretaja | 21000 U/min |
| da | |
| da | |
| 1 Stück(e) | |
| da | |
| 6 | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| ne | |
| 6 | |
| da | |
| 2 l | |
| da | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 0.85 m | |
| da | |
| 5.02 kg | |
| ne | |
| da |
Opis
Opis
Baršunasti smoothieji od smrznutog voća s automatskim čišćenjem
Pretvorite čak i najtvrđe sastojke poput smrznutog voća i orašastih plodova u najfinije smoothieje uz pomoć blendera Philips serije 5000 s motorom od 1200 W. Automatsko čišćenje pritiskom na gumb osigurava da sve teče bez napora od početka do kraja.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Pretvorite čak i najtvrđe sastojke poput smrznutog voća i orašastih plodova u najfinije smoothieje uz pomoć blendera Philips serije 5000 s motorom od 1200 W. Automatsko čišćenje pritiskom na gumb osigurava da sve teče bez napora od početka do kraja.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- ProBlend Plus motor od 1200 W
- Inovativne ProBlend Plus oštrice
- ProBlend Plus staklena posuda s rebrima
- Smoothieji od smrznutog voća
- Kapacitet od 2 litre
- Promjenjive brzine i funkcija pulsiranja
- Čišćenje bez napora
- Šalica Blend&Go
- Odvojivi nož
- Može se prati u perilici za suđe
- Aplikacija HomeID
Opseg isporuke
- Mikser
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.