Phoenix Contact 0719100 prolazna stezaljka crna 50 kom.
- Kataloški br:
- 3558632 - 62
- Oznaka:
- 719100
- EAN:
- 4017918599430
- Kataloški br:
- 3558632 - 62
- Oznaka:
- 719100
- EAN:
- 4017918599430
Phoenix Contact 0719100 prolazna stezaljka crna 50 kom.
375.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
375.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | prolazna stezaljka |
| Boja | crna |
| Nazivna struja | 24 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 24 A |
| Nazivni napon | 800 V |
| Proizvođač-br. dijela | 0719100 |
| Sadržaj | 50 kom. |
| Tip | UK 2,5 N BK |
| dim. | (Š x V x D) 5.2 x 42.5 x 42 mm |
| Širina | 5.2 mm |
| Visina | 42.5 mm |
| Dubina | 42 mm |
| Mounting method | DIN rail (top hat rail) 35 mm |
| Colour | Black |
| Width | 5.2 mm |
| Height | 42.5 mm |
| Depth | 42 mm |
| Rated voltage | 800 V |
| Operating temperature | -60-110 °C |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | V2 |
| Closing plate required | TRUE |
| Type of electrical connection 1 | Screw connection |
| Type of electrical connection 2 | Screw connection |
| Number of clamp positions per level | 2 |
| Internally connected stages | TRUE |
| Connectable conductor cross section solid-core | 0.2-4 mm² |
| Connectable conductor cross section fine-strand with cable end sleeve | 0.25-0.25 mm² |
| Connectable conductor cross section fine-strand without cable end sleeve | 0.2-2.5 mm² |
| Connectable conductor cross section multi-wired | 0.2-1 mm² |
| Material insulation body | Other |
| Rated current In | 24 A |
| Suitable for conductor material | Aluminium/copper |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.