Phoenix Contact 0803903 WMS-2 HF 3,2 (EX5)RL označavanje toploskupljajućih cijevi Površina za natpisivanje: 120000 x 5 m
- Kataloški br:
- 3559097 - 62
- Oznaka:
- 803903
- EAN:
- 4055626225357
- Kataloški br:
- 3559097 - 62
- Oznaka:
- 803903
- EAN:
- 4055626225357
Phoenix Contact 0803903 WMS-2 HF 3,2 (EX5)RL označavanje toploskupljajućih cijevi Površina za natpisivanje: 120000 x 5 m
2,875.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,875.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | WMS-2 HF 3,2 (EX5)RL |
| Vrsta proizvoda | označavanje toploskupljajućih cijevi |
| Duljina natpisne površine | 120000 mm |
| Širina natpisne površine | 5 mm |
| Površina za natpisivanje | 120000 x 5 mm |
| Boja | bijela |
| Broj označitelji | 1 |
| dim. | (D x Š) 120 m x 5 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Širina | 5 mm |
| Dužina | 120 m |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.