Phoenix Contact 0819466 EMLP (17,5X12)R uređaj za označavanje Vrsta montaže: lepljenje Površina za natpisivanje: 17 x 12
- Kataloški br:
- 2616965 - 62
- Oznaka:
- 819466
- EAN:
- 2050007680864
- Kataloški br:
- 2616965 - 62
- Oznaka:
- 819466
- EAN:
- 2050007680864
Phoenix Contact 0819466 EMLP (17,5X12)R uređaj za označavanje Vrsta montaže: lepljenje Površina za natpisivanje: 17 x 12
585.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
585.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | EMLP (17,5X12)R |
| Vrsta proizvoda | uređaj za označavanje |
| Vrsta montaže | lepljenje |
| Duljina natpisne površine | 17 mm |
| Širina natpisne površine | 12 mm |
| Površina za natpisivanje | 17 x 12 mm |
| Materijal | poliester |
| Pogodno za seriju | uređaji i sklopni uređaji univerzalni umetak |
| Posebne značajke | ispisiva bez halogena bez silikona postojana na brisanje |
| Serija | EMLP |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Maks. temperatura | +150 °C |
| Boja | bijela |
| Broj označitelji | 500 |
| Etiketa po listu | 500 |
| Sadržaj | 500 St. |
Opis
Opis
Plastična naljepnica, rola, bijela, bez naljepnice, može se označiti sa: Thermomark R, Thermomark X, Thermomark S, način montaže: lijepljenje, veličina slova: 17,5 x 12 mm
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.