Phoenix Contact 0828460 EML (18X6)RL YE uređaj za označavanje Vrsta montaže: lepljenje Površina za natpisivanje: 18 x 6
- Kataloški br:
- 2616976 - 62
- Oznaka:
- 828460
- EAN:
- 4046356519878
- Kataloški br:
- 2616976 - 62
- Oznaka:
- 828460
- EAN:
- 4046356519878
Phoenix Contact 0828460 EML (18X6)RL YE uređaj za označavanje Vrsta montaže: lepljenje Površina za natpisivanje: 18 x 6
745.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
745.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | EML (18X6)RL YE |
| Vrsta proizvoda | uređaj za označavanje |
| Vrsta montaže | lepljenje |
| Duljina natpisne površine | 18 mm |
| Širina natpisne površine | 6 mm |
| Površina za natpisivanje | 18 x 6 mm |
| Materijal | poliester |
| Pogodno za seriju | uređaji i sklopni uređaji univerzalni umetak |
| Posebne značajke | ispisiva postojana na brisanje bez silikona bez halogena |
| Serija | EML |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Maks. temperatura | +150 °C |
| Boja | žuta |
| Broj označitelji | 10000 |
| Etiketa po listu | 10000 |
| Sadržaj | 10000 St. |
Opis
Opis
Etiketa, rola, žuta, bez naljepnice, može se pisati sa: Thermomark R, Thermomark X, Thermomark S, način montaže: ljepljenje, veličina slovnog polja: 18 x 6 mm
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.