Phoenix Contact 1004381 kontakt za krimpanje 7000 kom.
- Kataloški br:
- 3561437 - 62
- Oznaka:
- 1004381
- EAN:
- 4055626472577
- Kataloški br:
- 3561437 - 62
- Oznaka:
- 1004381
- EAN:
- 4055626472577
Phoenix Contact 1004381 kontakt za krimpanje 7000 kom.
7,285.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
7,285.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | CK1,6-BR-1,00BU OIC AG |
| Vrsta proizvoda | kontakt za krimpanje |
| Sadržaj | 7000 kom. |
| Proizvođač-br. dijela | 1004381 |
| Duljina skidanja izolacije | 4 mm |
| Contact type | Bus |
| Ambient temperature | 125-125 °C |
| Type of electric connection | Crimp connection |
| Material of contact surface | Silver |
| Strip length | 4 mm |
| Diameter plug-in contact | 1.6 mm |
| Connectable conductor cross section fine-strand without cable end sleeve | 0.34-1 mm² |
| Connectable conductor cross section multi-wired | 0.34-1 mm² |
| Material contact | Other copper alloys |
| Min. number of insertion cycles | 50 |
| Type of contact | Rolled |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.