Phoenix Contact 1004966 N/A prozirna 1 kom.
- Kataloški br:
- 3582665 - 62
- EAN:
- 4.01792E+12
- Kataloški br:
- 3582665 - 62
- EAN:
- 4.01792E+12
Phoenix Contact 1004966 N/A prozirna 1 kom.
48.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
48.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | prozirna |
| dim. | (D x Š) 1 m x 50 mm |
| Proizvođač-br. dijela | 1004966 |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Materijal | polikarbonat PC |
| Širina | 50 mm |
| Dužina | 1 m |
| Tip | A/F 50 METER |
Opis
Opis
Nema opisa
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.