Phoenix Contact 1019428 N/A crna 10 kom.
- Kataloški br:
- 3561818 - 62
- EAN:
- 4.05563E+12
- Kataloški br:
- 3561818 - 62
- EAN:
- 4.05563E+12
Phoenix Contact 1019428 N/A crna 10 kom.
280.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
280.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | crna |
| dim. | (Š x V) 24.7 mm x 47.6 mm |
| Proizvođač-br. dijela | 1019428 |
| Sadržaj | 10 kom. |
| Broj polova | 1 |
| Širina | 24.7 mm |
| Visina | 47.6 mm |
| Tip | SCC 20-F |
| Width | 24.7 mm |
| Height | 47.6 mm |
| Operating temperature | -60-110 °C |
| Type of electric connection | Spring connection |
| Permitted cable diameter | 10-20 mm |
Opis
Opis
Nema opisa
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.