Phoenix Contact 1025465 višekatna stezaljka plava boja 50 kom.
- Kataloški br:
- 3561969 - 62
- Oznaka:
- 1025465
- EAN:
- 4055626517247
- Kataloški br:
- 3561969 - 62
- Oznaka:
- 1025465
- EAN:
- 4055626517247
Phoenix Contact 1025465 višekatna stezaljka plava boja 50 kom.
1,455.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,455.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | višekatna stezaljka |
| Boja | plava boja |
| Nazivna struja | 20 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 20 A |
| Nazivni napon | 500 V |
| Proizvođač-br. dijela | 1025465 |
| Sadržaj | 50 kom. |
| Tip | ST 2,5-3PV BU |
| dim. | (Š x V x D) 5.2 x 99.5 x 58 mm |
| Širina | 5.2 mm |
| Visina | 99.5 mm |
| Dubina | 58 mm |
| Mounting method | DIN rail (top hat rail) 35 mm |
| Colour | Blue |
| Width | 5.2 mm |
| Height | 99.5 mm |
| Depth | 58 mm |
| Rated voltage | 500 V |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | V0 |
| Closing plate required | TRUE |
| Type of electrical connection 1 | Spring clamp connection |
| Type of electrical connection 2 | Spring clamp connection |
| Number of levels | 3 |
| Number of clamp positions per level | 2 |
| Internally connected stages | TRUE |
| Connectable conductor cross section solid-core | 0.08-4 mm² |
| Connectable conductor cross section fine-strand with cable end sleeve | 0.14-0.14 mm² |
| Connectable conductor cross section fine-strand without cable end sleeve | 0.08-2.5 mm² |
| Material insulation body | Other |
| Rated current In | 20 A |
| Suitable for conductor material | Aluminium/copper |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.