Phoenix Contact 1028367 osnovna stezaljka crna 50 kom.
- Kataloški br:
- 3561782 - 62
- Oznaka:
- 1028367
- EAN:
- 4055626526973
- Kataloški br:
- 3561782 - 62
- Oznaka:
- 1028367
- EAN:
- 4055626526973
Phoenix Contact 1028367 osnovna stezaljka crna 50 kom.
235.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
235.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | osnovna stezaljka |
| Boja | crna |
| Nazivna struja | 32 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 32 A |
| Nazivni napon | 800 V |
| Proizvođač-br. dijela | 1028367 |
| Sadržaj | 50 kom. |
| Tip | PTFIX 2X4 BK |
| dim. | (Š x V x D) 6.2 x 28.6 x 21.7 mm |
| Širina | 6.2 mm |
| Visina | 28.6 mm |
| Dubina | 21.7 mm |
| Colour | Black |
| Width | 6.2 mm |
| Height | 28.6 mm |
| Depth | 21.7 mm |
| Rated voltage | 800 V |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | V0 |
| Closing plate required | FALSE |
| Type of electrical connection 1 | Other |
| Type of electrical connection 2 | Other |
| Number of clamp positions per level | 2 |
| Internally connected stages | TRUE |
| Material insulation body | Other |
| Rated current In | 32 A |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.