Phoenix Contact 1028589 razdvojna stezaljka siva 50 kom.
- Kataloški br:
- 3561802 - 62
- Oznaka:
- 1028589
- EAN:
- 4055626529226
- Kataloški br:
- 3561802 - 62
- Oznaka:
- 1028589
- EAN:
- 4055626529226
Phoenix Contact 1028589 razdvojna stezaljka siva 50 kom.
1,870.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,870.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | razdvojna stezaljka |
| Boja | siva |
| Nazivna struja | 32 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 32 A |
| Nazivni napon | 1000 V |
| Proizvođač-br. dijela | 1028589 |
| Sadržaj | 50 kom. |
| Tip | PT 6-T P/P HV |
| dim. | (Š x V x D) 10.2 x 91 x 63.1 mm |
| Širina | 10.2 mm |
| Visina | 91 mm |
| Dubina | 63.1 mm |
| Mounting method | DIN rail (top hat rail) 35 mm |
| Colour | Grey |
| Width | 10.2 mm |
| Height | 91 mm |
| Depth | 63.1 mm |
| Rated voltage | 1000 V |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | V0 |
| Closing plate required | FALSE |
| Type of electrical connection 1 | Other |
| Type of electrical connection 2 | Other |
| Type of cross disconnection | None |
| With integrated test socket | FALSE |
| Number of clamp positions per level | 2 |
| Internally connected stages | TRUE |
| Connectable conductor cross section solid-core | 0.5-10 mm² |
| Connectable conductor cross section fine-strand with cable end sleeve | 0.5-0.5 mm² |
| Connectable conductor cross section fine-strand without cable end sleeve | 0.5-10 mm² |
| Material insulation body | Other |
| Rated current In | 32 A |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.