Phoenix Contact 1046612 razdjelni blok žuta 30 kom.
- Kataloški br:
- 3562034 - 62
- Oznaka:
- 1046612
- EAN:
- 4055626643601
- Kataloški br:
- 3562034 - 62
- Oznaka:
- 1046612
- EAN:
- 4055626643601
Phoenix Contact 1046612 razdjelni blok žuta 30 kom.
215.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
215.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | razdjelni blok |
| Boja | žuta |
| Nazivna struja | 17.5 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 17.5 A |
| Nazivni napon | 450 V |
| Proizvođač-br. dijela | 1046612 |
| Sadržaj | 30 kom. |
| Tip | PTFIX 4X1,5 YE |
| dim. | (Š x V x D) 8.3 x 21.6 x 17.7 mm |
| Širina | 8.3 mm |
| Visina | 21.6 mm |
| Dubina | 17.7 mm |
| Colour | Yellow |
| Width | 8.3 mm |
| Height | 21.6 mm |
| Depth | 17.7 mm |
| Rated voltage | 450 V |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | V0 |
| Closing plate required | FALSE |
| Type of electrical connection 1 | Other |
| Type of electrical connection 2 | Other |
| Number of clamp positions per level | 4 |
| Internally connected stages | TRUE |
| Material insulation body | Other |
| Rated current In | 17.5 A |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.