Phoenix Contact 1050488 stezaljka za tiskane ploče zelena 180 kom.
- Kataloški br:
- 3562358 - 62
- Oznaka:
- 1050488
- EAN:
- 4055626669304
- Kataloški br:
- 3562358 - 62
- Oznaka:
- 1050488
- EAN:
- 4055626669304
Phoenix Contact 1050488 stezaljka za tiskane ploče zelena 180 kom.
1,600.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,600.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Content 180 kom.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | MKDS 1/ 4-3,5 PROFINET 2 |
| Vrsta proizvoda | stezaljka za tiskane ploče |
| RM | 3.5 mm |
| Broj redova | 1 |
| Broj polova po redu | 4 |
| Nazivna struja | 17.5 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 17.5 A |
| Boja | zelena |
| Proizvođač-br. dijela | 1050488 |
| Sadržaj | 180 kom. |
| Visina | 12 mm |
| Boja kućišta | zelena |
| Nazivni napon | 200 V |
| Height | 12 mm |
| Housing colour | Green |
| Rated voltage | 200 V |
| Operating temperature | -40-105 °C |
| Type of fastening | Solder |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | V0 |
| Number of levels | 1 |
| Rated surge voltage | 2.5 kV |
| Overvoltage category | III |
| Pollution degree | 2 |
| Connection type conductor | Screw connection |
| Connection type PCB | Soldering connection |
| Diameter connection pin | 1.1 mm |
| Length pin | 3.5 mm |
| Material connection surface | Tin |
| Modular spacing connections | 3.5 mm |
| Type of banding | Carton (for SMD) |
| Connectable conductor cross section solid-core | 0.14-1.5 mm² |
| Connectable conductor cross section fine-strand with cable end sleeve | 0.25-0.5 mm² |
| Connectable conductor cross section fine-strand without cable end sleeve | 0.14-1.5 mm² |
| Connectable conductor cross section multi-wired | 0.14-0.5 mm² |
| Material insulation body | Other |
| Type of PCB fastening | Connecting contact |
| Rated current In | 17.5 A |
| Number of electrical connections | 4 |
Opis
Opis
Priključni blok za PCB, nazivna struja: 17,5 A, nazivni napon (III/2): 200 V, nazivni presjek: 1,5 mm², broj potencijala: 4, broj redova: 1, broj polova po redu: 4, obitelj proizvoda: MKDS 1 PROFINET, razmak: 3,5 mm, vrsta priključka: vijčani priključak s izvlačnom čahurom, oblik vijka: L uzdužni utor, montaža: valno lemljenje, smjer priključka vodič/PCB: 0°, boja: zelena, raspored pinova: linearno spajanje pinova, duljina pina [P]: 3,5 mm, broj lemnih pinova po potencijalu: 1, vrsta pakiranja: pakirano u kartonu. PCB terminalni blok ispunjava zahtjeve "Smjernica za PROFINET" verzija 05/2017, prikladan za CAT5
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.