Phoenix Contact 1054724 visokostrujna stezaljka crno-žuta 3 kom.
- Kataloški br:
- 3562291 - 62
- Oznaka:
- 1054724
- EAN:
- 4055626690834
- Kataloški br:
- 3562291 - 62
- Oznaka:
- 1054724
- EAN:
- 4055626690834
Phoenix Contact 1054724 visokostrujna stezaljka crno-žuta 3 kom.
375.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
375.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | visokostrujna stezaljka |
| Broj polova | 1 |
| Boja | crno-žuta |
| Nazivna struja | 309 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 309 A |
| Nazivni napon | 1000 V |
| Proizvođač-br. dijela | 1054724 |
| Sadržaj | 3 kom. |
| Tip | PTPOWER 185-FE |
| dim. | (Š x V x D) 31 x 116.4 x 116.5 mm |
| Širina | 31 mm |
| Visina | 116.4 mm |
| Dubina | 116.5 mm |
| Nazivni napon | 1000 V |
| Mounting method | DIN rail (top hat rail) 35 mm |
| Colour | Multi-coloured |
| Width | 31 mm |
| Height | 116.4 mm |
| Depth | 116.5 mm |
| Rated voltage | 1000 V |
| Operating temperature | -60-110 °C |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | V0 |
| Closing plate required | FALSE |
| Type of electrical connection 1 | Other |
| Type of electrical connection 2 | Other |
| Number of clamp positions per level | 2 |
| Internally connected stages | TRUE |
| Connectable conductor cross section solid-core | 95-185 mm² |
| Connectable conductor cross section fine-strand with cable end sleeve | 95-95 mm² |
| Connectable conductor cross section fine-strand without cable end sleeve | 95-185 mm² |
| Material insulation body | Other |
| Rated current In | 309 A |
| Suitable for conductor material | Aluminium/copper |
Opis
Opis
Visokostrujni priključak, nazivni napon: 1000 V, nazivna struja: 309 A, broj priključaka: 2, broj polova: 1, vrsta priključka: PowerTurn priključak, 1. Podni, presjek: 95 mm² - 185 mm², vrsta montaže: NS 35/15, boja: crno/žuta
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.