Phoenix Contact 1054726 visokostrujna stezaljka plava boja 3 kom.
- Kataloški br:
- 3562295 - 62
- Oznaka:
- 1054726
- EAN:
- 4055626690445
- Kataloški br:
- 3562295 - 62
- Oznaka:
- 1054726
- EAN:
- 4055626690445
Phoenix Contact 1054726 visokostrujna stezaljka plava boja 3 kom.
365.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
365.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | visokostrujna stezaljka |
| Broj polova | 1 |
| Boja | plava boja |
| Nazivna struja | 309 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 309 A |
| Nazivni napon | 1000 V |
| Proizvođač-br. dijela | 1054726 |
| Sadržaj | 3 kom. |
| Tip | PTPOWER 185 P BU |
| dim. | (Š x V x D) 31 x 116.4 x 116.5 mm |
| Širina | 31 mm |
| Visina | 116.4 mm |
| Dubina | 116.5 mm |
| Nazivni napon | 1000 V |
Opis
Opis
Priključni blok za visoku struju s ispitnom utičnicom, nazivni napon: 1000 V, nazivna struja: 309 A, broj priključaka: 2, broj polova: 1, vrsta priključka: PowerTurn priključak, 1. Podni, presjek: 95 mm² - 185 mm², vrsta montaže: NS 35/15, boja: plava
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.