Phoenix Contact 1055643 visokostrujni konektor siva 25 kom.
- Kataloški br:
- 3562421 - 62
- Oznaka:
- 1055643
- EAN:
- 4055626693415
- Kataloški br:
- 3562421 - 62
- Oznaka:
- 1055643
- EAN:
- 4055626693415
Phoenix Contact 1055643 visokostrujni konektor siva 25 kom.
1,210.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,210.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | visokostrujni konektor |
| Boja | siva |
| Nazivna struja | 125 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 125 A |
| Nazivni napon | 1000 V |
| Proizvođač-br. dijela | 1055643 |
| Sadržaj | 25 kom. |
| Tip | HV M6/2 NFF |
| dim. | (Š x V x D) 16 x 64 x 56.1 mm |
| Širina | 16 mm |
| Visina | 64 mm |
| Dubina | 56.1 mm |
| Nazivni napon | 1000 V |
Opis
Opis
Visokostrujni konektor, nazivni napon: 1000 V, nazivna struja: 125 A, broj priključaka: 2, vrsta priključka: vijčani priključak, nazivni presjek: 35 mm², vrsta montaže: NS 35/7,5, NS 35/15, boja: siva
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.