Phoenix Contact 1062645 N/A narančasta 10 kom.
- Kataloški br:
- 3562779 - 62
- EAN:
- 4.05563E+12
- Kataloški br:
- 3562779 - 62
- EAN:
- 4.05563E+12
Phoenix Contact 1062645 N/A narančasta 10 kom.
10.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
10.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | narančasta |
| dim. | (D x Š x V) 23.8 x 6 x 5.2 mm |
| Proizvođač-br. dijela | 1062645 |
| Sadržaj | 10 kom. |
| Broj polova | 1 |
| Širina | 6 mm |
| Visina | 5.2 mm |
| Dužina | 23.8 mm |
| Tip | C-ME 4/1 |
Opis
Opis
Nema opisa
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.