Phoenix Contact 1066960 utični konektor 1 kom.
- Kataloški br:
- 3562806 - 62
- Oznaka:
- 1066960
- EAN:
- 4055626734651
- Kataloški br:
- 3562806 - 62
- Oznaka:
- 1066960
- EAN:
- 4055626734651
Phoenix Contact 1066960 utični konektor 1 kom.
44.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
44.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | HC-M-01-COAX-CK2,5-50-M |
| Vrsta proizvoda | utični konektor |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Proizvođač-br. dijela | 1066960 |
| Visina | 15.5 mm |
| Dubina | 46.2 mm |
| Nazivni napon | 48 V |
| Height | 15.5 mm |
| Depth | 46.2 mm |
| Rated voltage | 48 V |
| With wire protection | FALSE |
| Number of poles | 1 |
| Contact type | Pin |
| Ambient temperature | 85-85 °C |
| Operating temperature | -40-85 °C |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | V0 |
| Rated surge voltage | 0.8 kV |
| Type of electric connection | Crimp connection |
| Material of contact surface | Gold |
| Overvoltage category | III |
| Pollution degree | 3 |
| Diameter plug-in contact | 2.5 mm |
| Contact insert without contacts | TRUE |
| Connectable conductor cross section fine-strand without cable end sleeve | 0.5-4 mm² |
| Connectable conductor cross section multi-wired | 0.5-4 mm² |
| With protective conductor | FALSE |
| Material contact | Other copper alloys |
| Material connector insert | Thermoplastic |
| Rated current In | 16 A |
| Material of contact insert | Thermoplastic |
| Min. number of insertion cycles | 500 |
| Number of power contacts | 0 |
| Number of control contacts | 1 |
Opis
Opis
Konektor, broj polova: 1, energetski kontakti: 0, kontrolni kontakti: 1, pin, krimpovani spoj, 48 V, 16 A, 0,5 mm² ... 4 mm², vanjski promjer kabela: 3 mm ... 9,5 mm, Primjena: COAX, 50 Ω
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.