Phoenix Contact 1068179 razdvojna stezaljka narančasta 50 kom.
- Kataloški br:
- 3562541 - 62
- Oznaka:
- 1068179
- EAN:
- 4055626740607
- Kataloški br:
- 3562541 - 62
- Oznaka:
- 1068179
- EAN:
- 4055626740607
Phoenix Contact 1068179 razdvojna stezaljka narančasta 50 kom.
1,970.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,970.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | razdvojna stezaljka |
| Boja | narančasta |
| Nazivna struja | 32 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 32 A |
| Nazivni napon | 1000 V |
| Proizvođač-br. dijela | 1068179 |
| Sadržaj | 50 kom. |
| Tip | PT 6-T P/P HV OG |
| dim. | (Š x V x D) 10 x 91 x 63.1 mm |
| Širina | 10 mm |
| Visina | 91 mm |
| Dubina | 63.1 mm |
| Nazivni napon | 1000 V |
Opis
Opis
Rastavna stezaljka, nazivni napon: 1000 V, nazivna struja: 32 A, vrsta priključka: utični priključak, nazivni presjek: 6 mm², presjek: 0,5 mm² - 10 mm², montaža: NS 35/7,5, NS 35/15, NS 32, boja: narančasta
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.