Phoenix Contact 1071018 stezaljka za tiskane ploče zelena 80 kom.
- Kataloški br:
- 3562659 - 62
- Oznaka:
- 1071018
- EAN:
- 4063151100858
- Kataloški br:
- 3562659 - 62
- Oznaka:
- 1071018
- EAN:
- 4063151100858
Phoenix Contact 1071018 stezaljka za tiskane ploče zelena 80 kom.
1,405.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,405.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Content 80 kom.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | SPTAF 1/10-3,5-IL-EX |
| Vrsta proizvoda | stezaljka za tiskane ploče |
| RM | 3.5 mm |
| Broj redova | 1 |
| Broj polova po redu | 10 |
| Nazivna struja | 16 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 16 A |
| Boja | zelena |
| Proizvođač-br. dijela | 1071018 |
| Sadržaj | 80 kom. |
| Visina | 10.6 mm |
| Boja kućišta | zelena |
| Height | 10.6 mm |
| Housing colour | Green |
| Operating temperature | -60-100 °C |
| Type of fastening | Solder |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | V0 |
| Number of levels | 1 |
| Overvoltage category | III |
| Pollution degree | 2 |
| Connection type conductor | Spring clamp connection |
| Connection type PCB | Soldering connection |
| Diameter connection pin | 1.1 mm |
| Length pin | 2.6 mm |
| Material connection surface | Tin |
| Modular spacing connections | 3.5 mm |
| Type of banding | Other |
| Connectable conductor cross section solid-core | 0.2-1.5 mm² |
| Connectable conductor cross section fine-strand with cable end sleeve | 0.25-0.75 mm² |
| Connectable conductor cross section fine-strand without cable end sleeve | 0.2-1.5 mm² |
| Connectable conductor cross section multi-wired | 1.5-1.5 mm² |
| Material insulation body | Other |
| Type of PCB fastening | Connecting contact |
| Rated current In | 16 A |
Opis
Opis
Priključni blok za PCB, nazivna struja: 16 A, nazivni presjek: 1,5 mm², broj redova: 1, broj polova po redu: 10, obitelj proizvoda: SPTAF 1/..-IL-EX, razmak: 3,5 mm, vrsta priključka: utični opružni priključak, montaža: valno lemljenje, smjer priključka vodič/ploča: 45°, boja: zelena, raspored pinova: linearno spajanje pinova, duljina pina [P]: 2,6 mm, broj lemnih pinova po potencijalu: 2, vrsta pakiranja: pladanj
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.