Phoenix Contact 1079071 mjerna razdvojna stezaljka plava boja 50 kom.
- Kataloški br:
- 3563183 - 62
- Oznaka:
- 1079071
- EAN:
- 4055626797809
- Kataloški br:
- 3563183 - 62
- Oznaka:
- 1079071
- EAN:
- 4055626797809
Phoenix Contact 1079071 mjerna razdvojna stezaljka plava boja 50 kom.
640.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
640.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mjerna razdvojna stezaljka |
| Boja | plava boja |
| Nazivna struja | 20 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 20 A |
| Nazivni napon | 400 V |
| Proizvođač-br. dijela | 1079071 |
| Sadržaj | 50 kom. |
| Tip | PTV 2,5-QUATTRO-MT BU |
| dim. | (Š x V x D) 5.2 x 80.5 x 45.7 mm |
| Širina | 5.2 mm |
| Visina | 80.5 mm |
| Dubina | 45.7 mm |
| Nazivni napon | 400 V |
| Colour | Blue |
| Width | 5.2 mm |
| Height | 80.5 mm |
| Depth | 45.7 mm |
| Rated voltage | 400 V |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | V0 |
| Closing plate required | TRUE |
| Type of electrical connection 1 | Other |
| Type of electrical connection 2 | Other |
| Type of cross disconnection | None |
| With integrated test socket | FALSE |
| Number of clamp positions per level | 4 |
| Internally connected stages | TRUE |
| Connectable conductor cross section solid-core | 0.14-4 mm² |
| Connectable conductor cross section fine-strand with cable end sleeve | 0.14-0.14 mm² |
| Connectable conductor cross section fine-strand without cable end sleeve | 0.14-4 mm² |
| Material insulation body | Other |
| Rated current In | 20 A |
Opis
Opis
Nožasta rastavna stezaljka, nazivni napon: 400 V, nazivna struja: 20 A, vrsta priključka: utični priključak, nazivni presjek: 2,5 mm², presjek: 0,14 mm² - 4 mm², boja: plava
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.