Phoenix Contact 1079548 kontaktni umetak Ukupan broj polova: 8 1 kom.
- Kataloški br:
- 3563397 - 62
- Oznaka:
- 1079548
- EAN:
- 4055626800301
- Kataloški br:
- 3563397 - 62
- Oznaka:
- 1079548
- EAN:
- 4055626800301
Phoenix Contact 1079548 kontaktni umetak Ukupan broj polova: 8 1 kom.
32.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
32.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | HC-COM-Q08-I-CT-M |
| Vrsta proizvoda | kontaktni umetak |
| Ukupan broj polova | 8 |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Proizvođač-br. dijela | 1079548 |
| Broj polova | 8 |
| Širina | 25.6 mm |
| Visina | 48.05 mm |
| Dubina | 45 mm |
| Nazivni napon | 320 V |
Opis
Opis
Kontaktni uložak, broj polova: 8+PE, veličina: COM, energetski kontakti: 8, kontrolni kontakti: 0, broj priključaka po polu: 1, pin, krimpovani spoj, 320 V, 16 A, 0,5 mm² ... 4 mm², Primjena: Napajanje
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.