Phoenix Contact 1079556 kontaktni umetak Ukupan broj polova: 6 1 kom.
- Kataloški br:
- 3563403 - 62
- Oznaka:
- 1079556
- EAN:
- 4055626800349
- Kataloški br:
- 3563403 - 62
- Oznaka:
- 1079556
- EAN:
- 4055626800349
Phoenix Contact 1079556 kontaktni umetak Ukupan broj polova: 6 1 kom.
38.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
38.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | HC-COM-Q4/2-I-CT-F |
| Vrsta proizvoda | kontaktni umetak |
| Ukupan broj polova | 6 |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Proizvođač-br. dijela | 1079556 |
| Broj polova | 6 |
| Širina | 22.4 mm |
| Visina | 44.1 mm |
| Dubina | 41.6 mm |
| Nazivni napon | 400 V |
Opis
Opis
Kontaktni uložak, broj polova: 4+2+PE, veličina: COM, energetski kontakti: 4, kontrolni kontakti: 2, broj priključaka po polu: 1, utičnica, krimpovani spoj, 400 V, 40 A, 1,5 mm² ... 6 mm², Primjena: Napajanje/Signal
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.