Phoenix Contact 1079796 modul za umetanje kontakta 1 kom.
- Kataloški br:
- 3563019 - 62
- Oznaka:
- 1079796
- EAN:
- 4055626800554
- Kataloški br:
- 3563019 - 62
- Oznaka:
- 1079796
- EAN:
- 4055626800554
Phoenix Contact 1079796 modul za umetanje kontakta 1 kom.
49.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
49.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | HC-M-DSUB-09/2-CT-M |
| Vrsta proizvoda | modul za umetanje kontakta |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Proizvođač-br. dijela | 1079796 |
| Širina | 34.2 mm |
| Visina | 35.7 mm |
| Dubina | 14.6 mm |
| Nazivni napon | 48 V |
| Width | 34.2 mm |
| Height | 35.7 mm |
| Depth | 14.6 mm |
| Rated voltage | 48 V |
| With wire protection | FALSE |
| Number of poles | 9 |
| Contact type | Pin |
| Ambient temperature | 125-125 °C |
| Operating temperature | -40-125 °C |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | V0 |
| Type of electric connection | Crimp connection |
| Material of contact surface | Silver |
| Overvoltage category | III |
| Pollution degree | 3 |
| Diameter plug-in contact | 1 mm |
| Contact insert without contacts | TRUE |
| Connectable conductor cross section fine-strand without cable end sleeve | 0.09-0.82 mm² |
| Connectable conductor cross section multi-wired | 0.09-0.82 mm² |
| With protective conductor | FALSE |
| Material contact | Other |
| Material connector insert | Other |
| Rated current In | 5 A |
| Material of contact insert | Other |
| Min. number of insertion cycles | 500 |
Opis
Opis
Modul kontaktnih umetaka, broj polova: 9, izvedba: D-SUB 9, pin, krimpovani spoj, 48 V, 5 A, 0,09 mm² ... 0,82 mm², Primjena: Podaci, bez krimpovanih kontakata
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.